Како ќе изгледаше Сајмон Кауел на 60 години без ботокс и пластични операции?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Како ќе изгледаше Сајмон Кауел на 60 години без ботокс и пластични операции?

Вистинското лице на Сајмон Кауел е далеку поразлично од лицето кое моментално го има благодарение на ботоксот и пластичните операции.

kako-ke-izgledase-sajmon-kauel-na-60-godini-bez-botoks-i-plasticni-operacii-001.jpg

Пред неговиот 60-ти роденден, се појави исончан, со избелени заби и затегнато лице, а со години тврди дека е поборник за здрава исхрана и здрав живот. Сепак, тука прсти има замешано естетската хирургија.

Сајмон на самиот праг од 60-тата година нема ниту една брчка на челото, само неколку мали околу очите и јаболкниците му се изненадувачки испакнати.

Тоа ги испровоцира луѓето, па се појавија фотки од природно остарениот Сајмон, направени со помош на онлајн апликација.

Како изгледаше Сајмон лани во септември:

kako-ke-izgledase-sajmon-kauel-na-60-godini-bez-botoks-i-plasticni-operacii-3.jpg

Како изгледа сега:

kako-ke-izgledase-sajmon-kauel-na-60-godini-bez-botoks-i-plasticni-operacii-4.png

kako-ke-izgledase-sajmon-kauel-na-60-godini-bez-botoks-i-plasticni-operacii-5.jpg

kako-ke-izgledase-sajmon-kauel-na-60-godini-bez-botoks-i-plasticni-operacii-6.jpg

kako-ke-izgledase-sajmon-kauel-na-60-godini-bez-botoks-i-plasticni-operacii-7.jpg

kako-ke-izgledase-sajmon-kauel-na-60-godini-bez-botoks-i-plasticni-operacii-2.jpg

Како ќе изгледаше, ако старееше без ботокси и естетски корекции:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки од детството на славните личности заради кои ќе ги засакате уште... Дали можете да ги замислите вашите омилени ѕвезди кога биле малечки? Дали мож...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...