Синот на кралицата Елизабета, принцот Ендру, фотографиран во домот на педофилот Џефри Епстејн
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 09-07-2020


Синот на кралицата Елизабета, принцот Ендру, фотографиран во домот на педофилот Џефри Епстејн

Фотографиите од насмеаниот принц Ендру како ѝ мавта на младата девојка која стои пред вратата во домот на педофилот Џефри Епстејн, деновиве ја дрмаат јавноста.

sinot-na-kralicata-elizabeta-princot-endru-fotografiran-vo-domot-na-pedofilot-jefri-epstejn-001.jpg

Фотографиите се уште од декември 2010-та година, кога принцот Ендру јасно се гледа дека е во домот на Џефри во Менхетн, кој патем беше објаснет како полн со порнографија и бизарни украси.

Ексклузивните фотографии се всушност дел од видео, на кое Џефри Епстејн го напушта домот со очигледно премладо девојче.

Од Бакингемската Палата не ја демантираат поврзаноста, односно пријателството на принцот Ендру со Џефри Епстејн, но се оградуваат од било какви обвиненија за сексуален напад и искористување на малолетнички.

Принцот Ендру е под обвинение дека имал сексуални односи со Вирџинија Робертс, 17-годишна девојка.

sinot-na-kralicata-elizabeta-princot-endru-fotografiran-vo-domot-na-pedofilot-jefri-epstejn-1.jpg

sinot-na-kralicata-elizabeta-princot-endru-fotografiran-vo-domot-na-pedofilot-jefri-epstejn-2.jpg

sinot-na-kralicata-elizabeta-princot-endru-fotografiran-vo-domot-na-pedofilot-jefri-epstejn-3.jpg

sinot-na-kralicata-elizabeta-princot-endru-fotografiran-vo-domot-na-pedofilot-jefri-epstejn-4.jpg

sinot-na-kralicata-elizabeta-princot-endru-fotografiran-vo-domot-na-pedofilot-jefri-epstejn-5.jpg

sinot-na-kralicata-elizabeta-princot-endru-fotografiran-vo-domot-na-pedofilot-jefri-epstejn-6.jpg

sinot-na-kralicata-elizabeta-princot-endru-fotografiran-vo-domot-na-pedofilot-jefri-epstejn-7.jpg

sinot-na-kralicata-elizabeta-princot-endru-fotografiran-vo-domot-na-pedofilot-jefri-epstejn-8.jpg

sinot-na-kralicata-elizabeta-princot-endru-fotografiran-vo-domot-na-pedofilot-jefri-epstejn-9.jpg

Епстејн минатата недела беше пронајден мртов во неговата затворска ќелија, каде го чекаше судењето за сексуално злоставување на мали девојчиња.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Твитерџиите бесни: Зошто принцот Хари и Меган Маркл станаа мета на критики? Како преку ноќ парот стана мета на негативни коментари? „Додека има бездомници и...
Принцот Хари има само едно барање кога престојува во хотел Хари е скромен и се вози со комерцијални летови, но го иритира кога хотелите не ...
Вистината за односот на принцот Хари и принцот Вилијам, пред и по Меган „Меган не го „расипа“ Хари, само му даде можност да избега од неговиот контролир...