По забава со другарките, Кајли Џенер продолжи кај бившиот Тајга во 2 по полноќ (фото)


По забава со другарките, Кајли Џенер продолжи кај бившиот Тајга во 2 по полноќ (фото)

Откако раскина со Тревис Скот, Кајли излезе со другарките да се забавува, а во 2 по полноќ беше забележана како со Rolls Royce оди во студиото на бившиот дечко.

po-zabava-so-drugarkite-kylie-jenner-prodolzhi-kaj-bivshiot-tajga-vo-2-po-polnokj-foto-01.jpg

Според светските медиуми, Тревис Скот и Кајли Џенер решиле да направат пауза од 2-годишната врска, а на Кајли не ѝ требаше долго да му се врати на бившиот.

Пред неколку дена таа се забавувала со другарките, а од забавата, со Rolls Royce била однесена до хотел каде бившиот дечко Тајга работел во студио.

Таа била забележана како во 2 по полноќ влегува со двете другарки од автомобилот и се упатува кон хотелот, а 1 час подоцна двете девојки излегле од истиот излез, додека на Кајли ѝ се „изгубил трагот“.

po-zabava-so-drugarkite-kylie jenner-prodolzhi-kaj-bivshiot-tajga-vo-2-po-polnokj-foto-01.jpg

po-zabava-so-drugarkite-kylie jenner-prodolzhi-kaj-bivshiot-tajga-vo-2-po-polnokj-foto-02.jpg

po-zabava-so-drugarkite-kylie jenner-prodolzhi-kaj-bivshiot-tajga-vo-2-po-polnokj-foto-04.jpg

po-zabava-so-drugarkite-kylie jenner-prodolzhi-kaj-bivshiot-tajga-vo-2-po-polnokj-foto-05.jpg

Според изворите, наводно Кајли била во добри односи со Тајга и повремено се дружеле, но дали оваа вечерна посета би можела да значи нешто повеќе?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото) Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...
Кајли Џенер боса и без грам шминка се прошета и покрај своите препораки да се седи дома (фото) Кајли Џенер изгледа сака да оди против себе – иако ги совеутваше фановите да ост...
Бившиот сопруг на Меган Маркл се ожени со богата наследничка (фото) Тревор Енгелсон се ожени со 11 години помладата Трејси, која е наследничка на му...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава