Расел Кроу видно здебелен разговара со пријателка со рацете во панталони (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Расел Кроу видно здебелен разговара со пријателка со рацете во панталони (фото)

Расел Кроу е познат по тоа што навистина им се посветува на неговите улоги, а не направил исклучок ни за филмот „Unhinged“.

rasel-krou-vidno-zdebelen-razgovara-so-prijatelka-so-racete-vo-pantaloni-01.jpg

55-годишниот актер значително ја зголемил својата тежина, за потребите на филмот „Unhinged“. Овојпат, тој ќе се појави во улогата на демнач психопат.

Неодамна, на аеродромот во Сиднеј, актерот ја покажа неговата нова фигура.

rasel-krou-vidno-zdebelen-za-ulogata-vo-filmot-unhinged-foto-04.jpg

Расел се врати во родната Австралија за да посети негов имот. На аеродромот беше забележан со неговата пријателка Бритни Териот.

Во еден момент, актерот си ги местеше панталоните, а потоа си продолжи со разговорот со Бритни.

rasel-krou-vidno-zdebelen-za-ulogata-vo-filmot-unhinged-foto-03.jpg

rasel-krou-vidno-zdebelen-za-ulogata-vo-filmot-unhinged-foto-02.jpg

rasel-krou-vidno-zdebelen-za-ulogata-vo-filmot-unhinged-foto-07.jpg

Бритни е агент за недвижности, а во 2013-та година имаше мала улога во филмот „Broken City“, во кој се појави и Расел. Изгледа дека помеѓу парот нема ништо романтично.

Појавувањето на Расел во „Unhinged“ означува одделување од улогите што го направија познат. Во 2000-та година, тој го играше Максимус во оскаровскиот „Gladiator“. За потребите на овој филм, актерот вежбаше напорно четири месеци, за да биде во форма.

rasel-krou-vidno-zdebelen-za-ulogata-vo-filmot-unhinged-foto-05.jpg

Во 2005-та година имаше уште една улога која бараше физичка подготвеност – во „Cindеrella Man“ го глумеше боксерот Џејмс Брадок.

rasel-krou-vidno-zdebelen-za-ulogata-vo-filmot-unhinged-foto-06.jpg

Новиот трилер на Расел премиерно ќе биде прикажан во август, 2020-та. Филмот ја раскажува приказната за една мајка, која ја следи маж (Расел Кроу) што бара одмазда.

rasel-krou-vidno-zdebelen-za-ulogata-vo-filmot-unhinged-foto-08.jpg

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бритни Спирс со ризичен стајлинг на улиците во Париз (фото) Бритни Спирс периодов е комплетно посветена на нејзината турнеја Piece Of Me, но...
10 филмски улоги за кои се „испотепале“ холивудските актери Талентот за глума понекогаш не е доволен за успех. Токму квалитетните филмови и ...
Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...

Спонзорирани линкови: