Го „откачи“ Бугаринот Димитров – Кое е новото момче на Никол Шерцингер? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Го „откачи“ Бугаринот Димитров – Кое е новото момче на Никол Шерцингер? (фото)

Откако се раздели од Бугаринот Григор Димитров, Никол се впушти во љубовна авантура со уште еден спортист, 7 години помлад од неа, кој е исто така натпреварувач во X-Factor, каде таа е дел од жирито.

go-otkachi-bugarinot-dimitrov-koe-e-novoto-momche-na-nikol-shercinger-foto-01.jpg

По врската со Луис Хамилтон, Никол Шерцингер беше во врска со тенисерот Григор Димитров од 2015-та, но пред неколку месеци се разделија.

go-otkachi-bugarinot-dimitrov-koe-e-novoto-momche-na-nikol-shercinger-foto-02.jpg

Сепак, изгледа на пејачката ѝ одговараат спортисти, па падна на шармот на рагбистот Том Еванс, кој исто така учествува во шоуто X-Factor, каде Никол е член на жирито.

go-otkachi-bugarinot-dimitrov-koe-e-novoto-momche-na-nikol-shercinger-foto-04.jpg

Наводно, 41-годишната Никол била забележана на романтичен состанок со него, а помеѓу нив дефинитивно имало хемија. Тие исто така биле забележани како се забавуваат во ист ноќен клуб.

go-otkachi-bugarinot-dimitrov-koe-e-novoto-momche-na-nikol-shercinger-foto-03.jpg

„Том е целосно тип на Никол, а отсекогаш велел дека таа е една од најубавите жени во светот. Му се допаѓаше и пред да ја запознае во шоуто. Почнаа да се допишуваат, а по неколку недели тој се охрабри и ја покани на ручек.“ – изјавил еден извор.

Инаку, Том има 34 години и е роден во Зимбабве, тој бил професионален рагбист, но се пензионирал на 24 години заради повреда. Сега тој учествува во реални ТВ шоуа, а се занимава и со моделство. 

Погледнете фотки од новото момче на Никол:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

11 фото докази што сè работат асистентите на ѕвездите Од местење на чевлите на ѕвездите до држење на храната и организирање на патувањ...
Меган Маркл со балетанки на бејзбол меч без бебето Арчи (фото) Меган Маркл е на породилно отсуство до есен, но таа се појави на бејзбол меч со ...
Малечкиот Арчи е копија на принцот Хари (фото) Принцот Хари и Меган Маркл на турнејата во Африка за првпат го покажаа лицето на...