„Меган е гладна за слава, Дијана би била бесна на Хари затоа што е изманипулиран“ – тврди кралскиот готвач
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


„Меган е гладна за слава, Дијана би била бесна на Хари затоа што е изманипулиран“ – тврди кралскиот готвач

„Луѓето кои велат дека принцезата Дијана би била горда на оваа одлука, не ја познаваат Дијана“, истакнува славниот готвач, потсетувајќи се на еден разговор со трагично загинатата принцеза.

Megan-e-gladna-za-slava-Hari-izmanipuliran-01.jpg

Дарен МекГрејди, личниот готвач на принцезата од Велс, принцот Вилијамс, војвотката од Кембриџ, како и принцот Хари, откри неколку детали поврзани со најавеното повлекување на Меган Маркл и војводата од Сасекс од кралското семејство.

Тој отиде толку далеку со изјавите што тврди дека Дијана би била бесна поради начинот на кој Хари дозволил да биде изманипулиран и да се одрече од статусот во кралското семејство.

„Меган никогаш не сакала да биде дел од кралското семејство. Меган само сака да биде славна. Меган е славна. Сè се врти околу Меган. Се сеќавам на Дијана во Кензингтонската палата како зборуваше за своите деца: Вилијам е длабокоумен како неговиот татко. Хари е будалест и едноставен како мене. Изгледа дека погоди“ – заклучува готвачот и истакнува уште еден многу важен детаљ.

Megan-e-gladna-za-slava-Hari-izmanipuliran (2).jpg

„Дури и во најмрачните мигови, Дијана ја почитуваше кралицата. Сега би била страшно лута на Хари“, пишува Дарен на Твитер.

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Твитерџиите бесни: Зошто принцот Хари и Меган Маркл станаа мета на критики? Како преку ноќ парот стана мета на негативни коментари? „Додека има бездомници и...
Како Меган Маркл и принцот Хари му се најдоа на мета на Доналд Трамп? Американскиот претседател се огласи на Твитер дека нема да им плаќа обезбедување...
Зошто Меган Маркл секогаш ги држи дланките споени? Споените дланки на Меган Маркл не се ниту случајност, ниту незначаен гест – всуш...

Најчитани неделава