Трите омилени девојки – Моника, Рејчел и Фиби повторно заедно (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Трите омилени девојки – Моника, Рејчел и Фиби повторно заедно (фото)

Џенифер Анистон повторно ги возбуди фановите на „Пријатели“ со нова фотографија од омилените девојки на многумина ширум светот.

trite-omileni-devojki-monika-rejcel-i-fibi-povtorno-zaedno-01.jpg

50 годишната актерка објави фотографии на Инстаграм со Кортни Кокс (55) и Лиса Кудроу (56) - „Здраво од девојките од спротива“. 

trite-omileni-devojki-monika-rejcel-i-fibi-povtorno-zaedno-02.jpg

Во ноември беше најавено дека ќе има нешто ново од екипата на една од најгледаните ТВ серии во рамките на HBO Max.

Се надеваме скоро повторно да ги видиме Моника, Рејчел и Фиби на ТВ екраните.

Џенифер Анистон ја имаше најлајкуваната фотка на Инстаграм во октомври кога нејзиниот прв пост беше слика со колегите од „Пријатели“.

Таа стана најбрзиот Инстаграм корисник кој добил 1 милион следбеници за 5 часа и 16 минути.

Не знаеме за вас, но ние со нетрпение ги очекуваме сите новитети од актерската екипа

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
Нова вљубена фотка на Игор Џамбазов и Илина Арсова - Тамара, Тијана, Весна Бејби пресреќни за нив Илина и Игор ги спојува љубовта кон природата, парот објави нова фотографија нап...
Познати фаци кои се неочекувано блиски: Кокс живеела со Ширан, Анистон се гледа со Бибер Постојат ѕвезди за кои и врапчињата на гранка знаат дека меѓусебно се поврзани. ...

Најчитани неделава