Мадона (61) со 25-годишното момче во Париз по падот на настап (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Мадона (61) со 25-годишното момче во Париз по падот на настап (фото)

61-годишната пејачка моментално е на турнеја, а на настапот во Париз се расплака откако паднала заради повреда на коленото.

madona-61-so-25-godishnoto-momche-vo-pariz-po-padot-na-nastap-foto-01.jpg

Мадона веќе долг период се бори со сериозна повреда на коленото и откажа бројни концерти заради големи, неподносливи болки.

Сепак таа не се откажува, а викендов настапуваше во Le Grand Rex, каде наводно паднала од столче, а еден од танчарите ја задржал, по што таа се расплакала.

madona-61-so-25-godishnoto-momche-vo-pariz-po-padot-na-nastap-foto-02.jpg

madona-61-so-25-godishnoto-momche-vo-pariz-po-padot-na-nastap-foto-03.jpg

Сепак, по настапот таа остана храбра и достоинствена, а подоцна беше забележана со 25-годишното момче, Ахламалик Вилијамс.

61-годишната кралица на поп музиката шеташе фатена рака за рака со него, облечена во Versace наметка.

madona-61-so-25-godishnoto-momche-vo-pariz-po-padot-na-nastap-foto-08.jpg

madona-61-so-25-godishnoto-momche-vo-pariz-po-padot-na-nastap-foto07.jpg

madona-61-so-25-godishnoto-momche-vo-pariz-po-padot-na-nastap-foto-06.jpg

madona-61-so-25-godishnoto-momche-vo-pariz-po-padot-na-nastap-foto-05.jpg

madona-61-so-25-godishnoto-momche-vo-pariz-po-padot-na-nastap-foto-04.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мадона (61) си беше на ручек со 25-годишното момче, бившиот сопруг и жена му Во 2008 година, по 8 години брак, Мадона и Гај Ричи се разведоа со бурен развод,...
Слаткар со маска на лицето го шета малиот Моша (фото) По соработката со бугарската пејачка Гери Никол, Слаткар го посвети слободното в...
Каква девојка си фати Брајан Остин Грин, откако Меган Фокс го остави за Машин Ган Кели? (фото) И додека Меган Фокс ужива во скандалозните појавувања со новото момче, Брајан Ос...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg