Милионерот Џанлука Ваки го бакнува трудничкото стомаче на 27 години помладата девојка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Милионерот Џанлука Ваки го бакнува трудничкото стомаче на 27 години помладата девојка

Италијанскиот плејбој, кој е познат по својот луксузен животен стил и ексцентричните потези на моменти, вели дека Шерон ги има карактеристиките кои отсекогаш ги посакувал за потенцијалната мајка на неговото дете.

milionerot-djanluka-vaki-go-baknuva-trudnichkoto-stomache-na-27-godini-pomladata-devojka-01.jpg

Италијанскиот милионер, бизнисмен и љубител на танцот Џанлука Ваки неодамна објави дека на 52 години ќе стане татко со својата 25-годишна девојка Шерон Фонсека, а сега објави и фотографија како го бакнува нејзиното мало трудничко стомаче.

Тој е благодарен за дарот што го добиле и пресреќен е за приновата.

Џанлука е познат по танцувачките видеа што ги снимал со сите свои досегашни девојки.

milionerot-djanluka-vaki-go-baknuva-trudnichkoto-stomache-na-27-godini-pomladata-devojka-04.jpg

milionerot-djanluka-vaki-go-baknuva-trudnichkoto-stomache-na-27-godini-pomladata-devojka-03.jpg

milionerot-djanluka-vaki-go-baknuva-trudnichkoto-stomache-na-27-godini-pomladata-devojka-02.jpg

На следната страна уште фотки и видеа од парот...Би можело да ве интересира:

Има 53 години и обожава да се слика без шминка - природните изданија на Салма Хајек Таа вели дека ги обожава деновите кога нема шминка на лицето затоа што тогаш не ...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...

Спонзорирани линкови: