Најубавите семејни фотки на Аделина Тахири со синот Јон

Пејачката брзо по породувањето се врати во топ форма. Како изгледа Аделина (28) во улогата на мајка?

najubavite-semejni-fotki-na-adelina-tahiri-so-sinot-jon-01.jpg

Аделина Тахири во 2018 година се реализираше во улогата на мајка.

Таа обожава да го фотографира нејзиниот син Јон, па од прошетки во паркот до скијање и возење со автомобилот, со малиот Јон се сликаат секогаш и секаде.

View this post on Instagram

A post shared by Adelina Tahiri Markov (@adelina_tahiri1)

Запознајте го наследникот на Аделина:

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Тврди дека го посрамотиле – Зошто Џеки Чен нема да му го остави наследството на синот и не сака да ј... „Ако е способен сам ќе си заработи пари, ако не е, само ќе ги потроши моите“ – с...
Факти за ќерката на Елвис Присли, која почина на 54 години - трагично го загуби синот, гледала додек... Била присутна во моментот кога нејзиниот познат татко починал и тоа ѝ оставило о...
Познати дами кои не се плашат да покажат како изгледаат без филтри и Фотошоп Криси Тајген објави видео на кое покажа како изгледа нејзиното тело веднаш по по...
Вил Смит и Џејда имале секс во лимузина, Никол Кидман праќа голи фотки – Жешките тајни на ѕвездите „Во лимузина, на пат кон Оскарите, Вил почна да ме гледа на начин кој ме излудув...
Ја милува по лицето, откако таа ја помина ноќта во неговиот дом – Дали Ирина Шајк е во врска со Том...  „Том ја зема Ирина со автомобилот, останаа во неговиот дом цела ноќ, а сле...
Софија Вергара на 19 години станала мајка и го израснала сама – денес синот ѝ најголема поддршка и г... „Чувствувам дека целата жртва се исплатила, кога луѓето ми даваат комплименти за...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg