Омилениот ручек на Јелена и Тара Ѓоковиќ: какво смути пие ќерката на Ноле?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Омилениот ручек на Јелена и Тара Ѓоковиќ: какво смути пие ќерката на Ноле?

Сопругата на Новак Ѓоковиќ, често знае да ги споделува нејзините здрави оброци со своите следбеници на Инстаграм.

omileniot-rucek-na-jelena-i-tara-gjokovikj-smuti-burito-i-salata-01.jpg

Иако ретко можеме да ги видиме лицата на нивните дечиња Тара и Стефан, таа вчера сподели што ручаа заедно со ќеркичката.

Тара одбрала смути познато како Сина Месечина или оригинално Blue Moon. Состојките се ананас, банана, сина спирулина и кокосово млеко.  

omileniot-rucek-na-jelena-i-tara-gjokovikj-smuti-burito-i-salata-02.jpg

Со мама Јелена потоа си поделиле и бурито – едно од омилените на малата Тара и салата со киноа и авокадо.

Семејството Ѓоковиќ е во моментов во Марбеља, Шпанија.

omileniot-rucek-na-jelena-i-tara-gjokovikj-smuti-burito-i-salata-03.jpg

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
Бившата девојка на Авичи преку Инстаграм порака се збогуваше со него Бившата девојка на Авичи се огласи на Инстаграм, откако во петокот се прошири ве...
Сопругата на нарко босот Ел Чапо им приреди раскошна забава на нивните ќерки близначки (фото) Раскошната забава на ќерките на Ел Чапо ја разбесни јавноста. „Платена е со крва...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава