Ким му „откажа послушност“ на Канје, Кајли без градник – сестрите се разголеа на Инстаграм фотки
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Ким му „откажа послушност“ на Канје, Кајли без градник – сестрите се разголеа на Инстаграм фотки

По наредба на Канје, Ким почна да се облекува во широка облека и ретко се разголуваше, но сега изгледа му „откажа послушност“, па се врати на провокативни фотки како сестра ѝ Кајли.

kim-mu-otkazha-poslushnost-na-kanje-kajli-bez-gradnik-sestrite-se-razgolea-na-instagram-fotki-01 (1).jpg

Последниве неколку дена Ким Кардашијан постојано се појавува во провокативни аутфити и фотките ги споделува на Инстаграм.

39-годишната ријалити ѕвезда позираше во долна облека со боја на кожа и штикли, а претходно излезе од дома полуоблечена за да позира пред автомобилот.

Се сеќавате на - По наредба на Канје, Ким го промени стилот и се облекува во широка и слоевита облека (фото)

Изгледа Ким му „откажа послушност“, а можеби за тоа се заслужни гласините дека во бракот не им цветаат рози во последниов период.

Ниту Кајли Џенер не остана мирна во карантинот, па ги почести фановите со провокативни пози и заводнички поглед, облечена во бело боди без градник. 

Сестрите Кардашијан-Џенер очигледно не можат долго да издржат без да се разголат пред фановите - погледнете ги најновите фотки:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...
Ким и Канје станаа родители по четврти пат – добија дете од сурогат мајка Во шоуто на Елен, Кортни ја откри веста дека сурогат мајката на Ким заминала на ...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава