Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Нова вљубена фотка на Игор Џамбазов и Илина Арсова - Тамара, Тијана, Весна Бејби пресреќни за нив

Илина и Игор ги спојува љубовта кон природата, парот објави нова фотографија направена покрај Дојранското Езеро.

nova-vljubena-fotka-na-igor-djambazov-i-ilina-arsova-01.jpg

Игор Џамбазов објави нова фотографија со планинарката Илина Арсова на која изгледаат среќно и вљубено.

Парот ужива во Сретеново, Дојран и се радува на завршувањето на полицискиот час.

„Слобода е во мода...“, стои во описот на фотографијата, а под неа со коментари се огласија Тијана Дапчевиќ, Тамара Тодевска и Весна Петрушевска кои напишаа колку ги сакаат и колку се среќни за нив.

Прочитајте и Какви фотки објавува Илина Арсова (37) од престојот со Игор Џамбазов во Сретеново?

Новата фотка од Игор и Илина:

Постари фотки од нив:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На 18 години работела во секс-клуб, направила слики со сопствената крв – Што знаеме за новата девојк... На 18 години работела во клуб за секс-фантазии, каде доминирала со непознати маж...
Бившиот на Меган Фокс очекува дете со новата девојка по нејзината свршувачка со Машин Ган Кели (фот... Брајан Остин Грин – актерот со кого Меган Фокс беше 10 години во брак – и негова...
26-годишната ќерка на Еминем порасна во убавица со раскошни облини Новата година ја започна со секси селфи од своето раскошно деколте и затегнатите...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg