Нова вљубена фотка на Игор Џамбазов и Илина Арсова - Тамара, Тијана, Весна Бејби пресреќни за нив


Нова вљубена фотка на Игор Џамбазов и Илина Арсова - Тамара, Тијана, Весна Бејби пресреќни за нив

Илина и Игор ги спојува љубовта кон природата, парот објави нова фотографија направена покрај Дојранското Езеро.

nova-vljubena-fotka-na-igor-djambazov-i-ilina-arsova-01.jpg

Игор Џамбазов објави нова фотографија со планинарката Илина Арсова на која изгледаат среќно и вљубено.

Парот ужива во Сретеново, Дојран и се радува на завршувањето на полицискиот час.

„Слобода е во мода...“, стои во описот на фотографијата, а под неа со коментари се огласија Тијана Дапчевиќ, Тамара Тодевска и Весна Петрушевска кои напишаа колку ги сакаат и колку се среќни за нив.

Прочитајте и Какви фотки објавува Илина Арсова (37) од престојот со Игор Џамбазов во Сретеново?

Новата фотка од Игор и Илина:

View this post on Instagram

Слобода е во мода...

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Постари фотки од нив:

View this post on Instagram

Златен Дојран...

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Игор Џамбазов пее, а Илина Арсова работи со брусилица (видео) Згодната и физички спремна Илина Арсова се фати за поправки во Сретеново, а Игор...
Развод по 25 години, афера со мажена жена: Која е љубовницата на Џеф Безос? Само неколку часа пред американските медиуми да ја обелоденат неговата љубовна а...
Фотка од актерот од „Game of Thrones“ и неговата сопруга како држат шолји за кафе стана вирален хит Шолјата за кафе во рацете на огромниот исландски актер изгледа како оптичка илуз...

Најчитани неделава