Нова фотосесија на италијанскиот милионер Џанлука Ваки и Шерон Фонсека - чевлите му се хит


Нова фотосесија на италијанскиот милионер Џанлука Ваки и Шерон Фонсека - чевлите му се хит

Секогаш ексцентричен и свој, италијанскиот плејбој и овојпат направи смел избор на чевли.

nova-fotosesija-na-italijanskiot-milioner-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-chevlite-mu-se-hit-01.jpg

Италијанскиот милионер Џанлука Ваки и неговата девојка Шерон Фонсека го очекуваат своето прво дете и уживаат во новата фаза од нивната љубовна врска.

Парот постојано се фотографира, а Ваки не престанува да го бакнува трудничкото стомаче на својата 27 години помлада девојка.

Фонсека треба да се породи кон крајот на октомври и сѐ уште не го знаат полот на детето, но бизнисменот вели дека чувствува дека ќе биде син.

Тие се најдоа на насловната страница на магазинот „iHola“.

nova-fotosesija-na-italijanskiot-milioner-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-chevlite-mu-se-hit-02.jpg

Дел од нивната фотосесија направена по тој повод:

nova-fotosesija-na-italijanskiot-milioner-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-chevlite-mu-se-hit-03.jpg

nova-fotosesija-na-italijanskiot-milioner-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-chevlite-mu-se-hit-04.jpg

nova-fotosesija-na-italijanskiot-milioner-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-chevlite-mu-se-hit-10.jpg

nova-fotosesija-na-italijanskiot-milioner-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-chevlite-mu-se-hit-08.jpg

nova-fotosesija-na-italijanskiot-milioner-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-chevlite-mu-se-hit-07.jpg

nova-fotosesija-na-italijanskiot-milioner-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-chevlite-mu-se-hit-06.jpg

nova-fotosesija-na-italijanskiot-milioner-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-chevlite-mu-se-hit-05.jpg

Уште фотки и забавни видеа од парот:

Прочитајте и Јахти, убави жени, дете на 52: Факти за импресивниот италијански плејбој Џанлука Ваки

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нова вљубена фотка на Игор Џамбазов и Илина Арсова - Тамара, Тијана, Весна Бејби пресреќни за нив Илина и Игор ги спојува љубовта кон природата, парот објави нова фотографија нап...
Лиам Хемсворт е минато: Мајли Сајрус го избричи новото момче во карантин (фото) Во вонредна ситуација сите треба да се снаоѓаме како знаеме и умееме. Дали и вие...
Џанлука Ваки (52) го гали трудничкото стомаче на 25-годишната Фонсека откако се врати во родната Ита... „Лудиот“ италијански плејбој сега е скротен и пресреќен поради тоа што ќе се реа...

Најчитани неделава