Има 9 пара бели патики: Гардероберот на 2-годишната ќерка на Кајли Џенер


Има 9 пара бели патики: Гардероберот на 2-годишната ќерка на Кајли Џенер

Гардероберот на малата Сторми е доказ дека некои родители навистина претеруваат.

ima-9-para-beli-patiki-garderoberot-na-2-godishnata-kjerka-na-kajli-djener-01.jpg

Кајли Џенер (22) е горда што нејзината ќерка Сторми многу наликува на неа, а неодамна објави и фотографија од своето детство каде се споредува со Сторми.

ima-9-para-beli-patiki-garderoberot-na-2-godishnata-kjerka-na-kajli-djener-08.jpg

Милијардерката на својата ќерка сака да ѝ обезбеди сѐ најдобро, па така Сторми има гардеробер на кој и многу холивудски ѕвезди може да позавидат.

Во него само бели патики има 9 пара и што уште не. Иако има само 2 години таа живее во луксуз заедно со мајка си во вилата од 33 милиони евра.

ima-9-para-beli-patiki-garderoberot-na-2-godishnata-kjerka-na-kajli-djener-03.png

ima-9-para-beli-patiki-garderoberot-na-2-godishnata-kjerka-na-kajli-djener-04.png

Во вилата има 7 спални и 14 тоалети, две кујни, бар, кино соба и неверојатен базен.

Сторми има дури и 2-катна куќичка за играње.

ima-9-para-beli-patiki-garderoberot-na-2-godishnata-kjerka-na-kajli-djener-02.png

Фотки од Кајли Џенер и Сторми:

ima-9-para-beli-patiki-garderoberot-na-2-godishnata-kjerka-na-kajli-djener-09.jpg

ima-9-para-beli-patiki-garderoberot-na-2-godishnata-kjerka-na-kajli-djener-07.jpg

View this post on Instagram

this pic makes me happy

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

my baby is getting so big 😢😢🤍

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

to our future women 🤍 #internationalwomensday

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Прочитајте и Им ги зема мобилните на гостите и уште 9 барања и забрани на Кајли за луѓето во близина на нејзината ќерка

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото) Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...
Како ќерката му го спасила животот на Роби Вилијамс и уште неколку факти за неа Таа е неговата светла точка која постојано го потсетува дека животот е вреден за...

Најчитани неделава