Контроверзно видео на Џанлука Ваки - танцува со високи потпетици и гол стомак, покрај бремената сопруга

Ова не е негово прво видео каде танцува во женски парчиња облека и високи потпетици.

kontroverzno-video-na-djanluka-vaki-tancuva-so-visoki-potpetici-i-gol-stomak-pokraj-bremenata-sopruga-01.jpg

Италијанскиот милионер Џанлука Ваки (52) е познат по својата љубов кон танцот и снимањето на забавни видеа.

kontroverzno-video-na-djanluka-vaki-tancuva-so-visoki-potpetici-i-gol-stomak-pokraj-bremenata-sopruga-02.jpg

Но, овојпат ја изненади јавноста кога своите танцувачки потези ги покажа во златни високи потпетици и маичка со гол стомак, покрај својата бремена сопруга Шерон Фонсека и нејзините пријателки.

kontroverzno-video-na-djanluka-vaki-tancuva-so-visoki-potpetici-i-gol-stomak-pokraj-bremenata-sopruga-06.jpg

Со ова видео тие ја промовираат новата модна линија на неговата 25-годишна сопруга.

kontroverzno-video-na-djanluka-vaki-tancuva-so-visoki-potpetici-i-gol-stomak-pokraj-bremenata-sopruga-03.jpg

Погледнете го видеото на контроверзниот бизнисмен:

Уште едно видео со високи потпетици:

Прочитајте и Кога милионите не ти се проблем: Џанлука Ваки го покажа својот дом од соништата во Италија (видео)

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џанлука Ваки и Шерон Фонсека објавија фотки од породувањето + емотивни исповеди за роденденот на ќер... „Блу Јерузалема, сега знам зошто те чекав толку долго. Ремек делата доаѓаат само...
Ја учи ќеркичката да плива, ја храни: Џанлука Ваки ужива во улогата на татко, но и сопруг (фото) Убавата Шерон Фонсека ужива во бракот со шармантниот Италијанец и не штеди на уб...
Џанлука Ваки танцува во приватен џет, Шерон Фонсека во најсекси издание досега - парот во САД е повљ... „Ти ја претставуваш најдобрата верзија од сè за што некогаш сонував. Ти и нашата...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg