Клои Кардашијан го прослави 36-иот роденден со луксузна забава во домот на Кајли (фото)


Клои Кардашијан го прослави 36-иот роденден со луксузна забава во домот на Кајли (фото)

Во саботата, Клои Кардашијан го прослави 36-тиот роденден со најблиските пријатели и семејството, со забава каква што приредуваат само Кардашијанс.

kloe-kardashijan-go-proslavi-rodenden-so-luksuzna-zabava-vo-domot-na-kajli-foto.jpg

Најпрво таа им се заблагодари на фановите за честитките, а потоа сподели и неколку фотографии од подготовките за забавата.

„Не е ни 9 наутро, а јас сум преплавена со толку многу слатки и убави пораки. Ве сакам сите и не можам да се чувствувам посакано! Ви благодарам милион пати!“, напиша Клои на Twitter.

Од „сторињата“ на Клои се гледа дека домот на Кајли бил исполнет со розови балони, букети и чоколатца што ги добила како подарок.

На забавата на Клои има и малку чудни декорации, како лизгалка на врвот украсена со нејзиното лице, но и перници и колачиња со истиот украс - нејзиниот лик.

Од фотографиите се гледа дека на забавата присуствувале Кортни, Кајли, Кендал, Крис и нејзиното момче Кори, но и Тристан Томпсон.

Погледнете како изгледаше забавата на Клои:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Семејството на Стив Џобс одмора на луксузна јахта во Италија Лорин Џобс, вдовицата на Стив Џобс, заедно со нивните две ќерки Ерин и Ив, денов...
Photoshop кралицата овојпат искрена: Кајли Џенер ги покажа стриите на градите Photoshop кралицата изненадувачки дозволи да ја видиме реалната слика и доби поф...
Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото) Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...