Ја изневери пред да се породи - Клои Кардашијан на 36-от роденден се сврши со Тристан Томпсон?


Ја изневери пред да се породи - Клои Кардашијан на 36-от роденден се сврши со Тристан Томпсон?

Клои Кардашијан неколку дена пред породувањето дозна дека Тристан Томпсон ја изневерил со најдобрата другарка на сестра ѝ Кајли Џенер, а сега на 36-от роденден прифати свршенички прстен од него?

ja-izneveri-pred-da-se-porodi-kloi-kardashijan-na-36-ot-rodenden-se-svrshi-so-tristan-tompson-01.jpg

Клои Кардашијан го прослави 36-от роденден со забава со пријателите, а на фановите во очи им падна прстенот на раката на ријалити ѕвездата.

Огромниот дијамант на многумина им изгледа како свршенички прстен. Почнаа гласини дека Клои наводно се свршила со Тристан Томпсон со кој постојано се смирува и се разделува, а веќе имаат заедничко дете и низа скандали поради неговите неверства.

ja-izneveri-pred-da-se-porodi-kloi-kardashijan-na-36-ot-rodenden-se-svrshi-so-tristan-tompson-06.jpg

Кога се роди нивната ќерка во 2018-та година Тристан постојано беше ловен на дело со други жени, а наводно имало докази дека ја изневерил уште во 2016-та година кога почнале да се состануваат.

ja-izneveri-pred-da-se-porodi-kloi-kardashijan-na-36-ot-rodenden-se-svrshi-so-tristan-tompson-05.jpg

Инаку, гласините дека парот се смирил се појавија кога во екот на пандемијата тие одлучиле да бидат заедно во карантин за да се грижат за својата ќерка. Наводно токму тој период ги зближил многу повторно.

ja-izneveri-pred-da-se-porodi-kloi-kardashijan-na-36-ot-rodenden-se-svrshi-so-tristan-tompson-04.jpg

„Тристан се однесува многу добро. Клои е дефинитивно шармирана од него.“, изјави извор близок до парот.

Дали Клои навистина верува дека овој маж склон кон неверства конечно ќе се смири покрај неа?

ja-izneveri-pred-da-se-porodi-kloi-kardashijan-na-36-ot-rodenden-se-svrshi-so-tristan-tompson-09.jpg

ja-izneveri-pred-da-se-porodi-kloi-kardashijan-na-36-ot-rodenden-se-svrshi-so-tristan-tompson-07.jpg

ja-izneveri-pred-da-se-porodi-kloi-kardashijan-na-36-ot-rodenden-se-svrshi-so-tristan-tompson-04.jpg

ja-izneveri-pred-da-se-porodi-kloi-kardashijan-na-36-ot-rodenden-se-svrshi-so-tristan-tompson-03.jpg

ja-izneveri-pred-da-se-porodi-kloi-kardashijan-na-36-ot-rodenden-se-svrshi-so-tristan-tompson-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Познати фаци кои не се поднесуваат, а се сликале заедно Голем дел од славните личности се егоцентрични. Не сакаат да го споделат ни возд...
5 ѕвезди кои никој не знае зошто и како се славни Ким Кардашијан не е единствената која „без никаков талент“ направи милиони и бре...

Најчитани неделава