Аделина Тахири, Марјана Станојковска: Познати дами што најдобро знаат да „износат“ бикини
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Аделина Тахири, Марјана Станојковска: Познати дами што најдобро знаат да „износат“ бикини

Аделина Тахири во полутанга бикини, сестрите Кардашијан во смели модели... Кои познати дами се божици на плажата?

adelina-tahiri-kajli-djener-poznati-dami-shto-najdobro-znaat-da-iznosat-bikini-01.jpg

Летото е тука и бикини сезоната почна. Кои познати дами носат најсмели модели на бикини?

Кои слободно можеме да ги прогласиме за кралици на плажата?

Наши и светски познати дами во бикини:

Аделина Тахири

View this post on Instagram

🧿 msyshi i keq osht! 😉🧿

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Викторија Лоба

Марјана Станојковска

Елена Ристеска

View this post on Instagram

Summer chillin’... #summer

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era) on

Хејли Бибер

Бела Хадид

Уште 6 познати дами на следната страна...Би можело да ве интересира:

Познати мажи кои се посекси со брада Некои мажи со брада изгледаат како митски богови, а други како самоуверени мачо ...
Познати дами кои станале мајки на млади години Иако многу дами од светот на шоу-бизнисот ја ставаат кариерата на прво место, а ...
Познати личности за кои не сте знаеле дека се роднини Сите знаеме дека згодните Лиам и Крис Хемсворт се браќа или дека Кели Роуланд ѝ ...

Најчитани неделава