Има 40 години и 5 години помладо момче: Кели Брук открива зошто сексот се подобрува со стареењето
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Има 40 години и 5 години помладо момче: Кели Брук открива зошто сексот се подобрува со стареењето

„Јас не сум од оние девојки што ја чепкаат салатата во чинијата, јас јадам“, вели 40-годишната Брук која и покрај килограмите важи за една од најсексапилните жени на светот.

ima-40-godini-i-5-godini-pomlado-momche-keli-bruk-otkriva-zoshto-seksot-se-podobruva-so-stareenjeto-01.jpg

Кели Брук (40) години наназад важи за секс симбол. Таа е позната како една од славните дами со најсекси деколте на светот.

Веќе 5 години е во среќна врска со 5 години помладото момче Џереми Париси. Брук вели дека сексот со нејзиното 35-годишно момче станува подобар со годините. Нејзиниот Италијанец е луд по својата сакана со облини.

Таа објаснува дека како старее така станува се похрабра за искрено да му каже на партнерот што сака, а што не сака:

„Кога сте млади тогаш не им кажувате на мажите што сакате во сексот и ако ве прашаат дали нешто ви се допаѓа вие секогаш одговарате „да“, но кога сте постари тогаш дефинитивно се трудите да го добиете тоа што го сакате“, вели Брук.

Фотки од сексапилната Брук и нејзиниот партнер:

View this post on Instagram

Daily Walk ✅

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

View this post on Instagram

#firstpicturechallenge 🥰 @jeremyparisi

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

View this post on Instagram

Backstage @global Awards 2020 💯

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

https://www.instagram.com/p/B9zHVmKHHV2/ 

View this post on Instagram

Take me Back 🏝

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

View this post on Instagram

BTS @itsdash 💫

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
15 ѕвезди кои биле модели пред да станат познати актерки Деми Мур, Камерон Дијаз, Шарлиз Терон и многу други славни личности ги знаеме ка...
12 славни жени кои родија деца по 40-тата година И покрај тоа што лекарите советуваат дека најдобрите години за раѓање дете се до...

Најчитани неделава