Привлечно или несоодветно? Мелани Грифит во куси шорцеви на 62 години


Привлечно или несоодветно? Мелани Грифит во куси шорцеви на 62 години

Во младешки стајлинг со патики и екстра куси шорцеви убавата Мелани Грифит прошета низ Лос Анџелес. Но, дел од фановите коментираат дека стајлингот ѝ е несоодветен за годините.

za-ili-protiv-melani-grifit-vo-kusi-shorcevi-na-62-godini-01.jpg

Мелани Грифит е вистинска убавица со децении наназад. Таа и на 62 години се чувствува доволно удобно во својата кожа за да облече шорцеви.

za-ili-protiv-melani-grifit-vo-kusi-shorcevi-na-62-godini-05.jpg

Нејзиниот кежуал стајлинг со кој беше фотографирана на прошетка во Лос Анџелес поттикна дебата дали жена на тие години треба да носат толку куси шорцеви.

Што мислите вие? Дали ова изгледа привлечно или несоодветно?

za-ili-protiv-melani-grifit-vo-kusi-shorcevi-na-62-godini-04.jpg

za-ili-protiv-melani-grifit-vo-kusi-shorcevi-na-62-godini-03.jpg

za-ili-protiv-melani-grifit-vo-kusi-shorcevi-na-62-godini-02.jpg

Уште фотографии од Мелани Грифит на следната страна...Би можело да ве интересира:

Синот на Анџелина Џоли сведочи против Бред Пит и сака да го отстрани презимето од татко му Бракоразводната постапка трае веќе 5 години, а сега и 19-годишниот Медокс излезе...
Што прави Шакира за да изгледа толку добро на 40 години? Се чини дека славната пејачка од Колумбија, Шакира, го пронашла еликсирот на мла...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg