Моника Белучи на одмор во Грција - без шминка, во лежерно издание (фото)


Моника Белучи на одмор во Грција - без шминка, во лежерно издание (фото)

Една од најубавите жени на светот, Моника Белучи, одмора на грчкиот остров Парос. Папараците ја следат во чекор италијанската дива.

 monika-beluci-na-odmor-vo-grcija-bez-sminka-vo-lezerno-izdanie-foto-01.jpg

Во лежерен фустан, опуштена варијанта без шминка, таа ужива во убавините на соседна Грција со пријателка.

monika-beluci-na-odmor-vo-grcija-bez-sminka-vo-lezerno-izdanie-foto05.jpg

monika-beluci-na-odmor-vo-grcija-bez-sminka-vo-lezerno-izdanie-foto07.jpg

monika-beluci-na-odmor-vo-grcija-bez-sminka-vo-lezerno-izdanie-foto02.jpg

Белучи никогаш не пласира лажна слика за својот изглед и со гордост ги носи своите години.

monika-beluci-na-odmor-vo-grcija-bez-sminka-vo-lezerno-izdanie01.jpg

monika-beluci-na-odmor-vo-grcija-bez-sminka-vo-lezerno-izdanie-foto01.jpg

Прочитајте и: Славни жени кои решија да стареат без пластика и ботокс

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најубавите семејни фотки на Аделина Тахири со синот Јон Пејачката брзо по породувањето се врати во топ форма. Како изгледа Аделина (28) ...
Грчкиот пејач Сакис Рувас со семејството ужива на море во Грција (видео) Има сопруга убавица, која е успешен грчки модел, и 4 дечиња... Како изгледа дене...
Познати жени кои оваа година храбро го покажаа лицето без шминка 2019-та беше голема година за природната убавина. Годинава не само што се просла...

Најчитани неделава