„Имам балкански задник со целулит“ – Јелена Карлеуша е бикини кралица на Инстаграм


„Имам балкански задник со целулит“ – Јелена Карлеуша е бикини кралица на Инстаграм

Папараците неколкупати ја уловиле во вистинско светло со целулит кој таа признава дека го има, но на новите Инстаграм фотки е „бомба“ додека секој ден позира во различни бикини.

imam-balkanski-zadnik-so-celulit-jelena-karleusha-e-bikini-kralica-na-instagram-01 (1).jpg

Јелена Карлеуша изгледа бомбастично во секое издание и секогаш привлекува внимание со модниот стил кој остава впечаток и на светско ниво.

Згодното тело ѝ е важно и секогаш го истакнува, но низ годините папарацо фотките докажале дека и таа се бори со целулит, иако тоа не го гледаме на совршените Инстаграм фотки.

imam-balkanski-zadnik-so-celulit-jelena-karleusha-e-bikini-kralica-na-instagram-02.jpgфото: мај 2020ануари 2020/јануари 2018

Периодов Карлеуша ужива покрај базен, а во изминативе неколку дена покажа дека е вистинска бикини кралица – износе минимум 10 пара бикини, а на секоја фотка зрачи со сексапил.

Сепак, признава дека има и целулит иако не го покажува:

„Не, немам вештачки задник како што многу би кажале. Имам само прекрасен балкански задник со масен целулит... но ако паметните знаат подобро од мене, што да кажам – зумирајте и уживајте.“

Фото докази дека Карлеуша е бикини кралица на Инстаграм:

View this post on Instagram

Supreme yenge 😎✌🏻🇹🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Chaos Pixie 🧚‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Nature 🌴

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Vogue

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...
Јелена Карлеуша, Анастасија Ражнатовиќ: Балкански ѕвезди кои изгледаат бомбастично во бикини На која ѝ се заштитен знак раскошните облини, на која тенкиот струк, а на која д...

Најчитани неделава