Бекам како „грчки бог“, Харпер татина ќерка - водени лудории на Бекамови во Грција (фото)


Бекам како „грчки бог“, Харпер татина ќерка - водени лудории на Бекамови во Грција (фото)

Дејвид Бекам (45) со своите деца ужива во семејниот одмор во Грција. Дејвид уште еднаш покажа зошто важи за најзгоден маж во светот, и го истакнува своето мускулесто тело во Versace шорцеви за капење во вредност од 470 долари.

bekam-kako-grcki-bog-uziva-so-decata-na-odmor-vo-grcija-01.jpg

Папараците не успеале да ја уловат мама Викторија, па се шпекулира дека Дејвид е сепак сам во соседна Грција. Жените би рекле дека изгледа како вистински „грчки бог“.

bekam-kako-grcki-bog-uziva-so-decata-na-odmor-vo-grcija01_1.jpg

Харпер е вистинска татина ќерка, а момците очигледно се трудат да ѝ угодат постојано.

bekam-kako-grcki-bog-uziva-so-decata-na-odmor-vo-grcija05.jpg

bekam-kako-grcki-bog-uziva-so-decata-na-odmor-vo-grcija07.jpg

bekam-kako-grcki-bog-harper-tatina-kerka-vodeni-ludorii-na-bekamovi-vo-grcija-foto01.jpg

bekam-kako-grcki-bog-uziva-so-decata-na-odmor-vo-grcija02.jpg

bekam-kako-grcki-bog-uziva-so-decata-na-odmor-vo-grcija03.jpg

bekam-kako-grcki-bog-uziva-so-decata-na-odmor-vo-grcija04.jpg

Едно од омилените летувалишта на Бекамови е ресортот Ники Бич во Порто Хели, но сè уште не е откриено дали и оваа година се сместени овде.

bekam-kako-grcki-bog-uziva-so-decata-na-odmor-vo-grcija01_2.jpg

Повеќе фотки од нивниот одмор можете да видите тука: Бруклин Бекам и Никола Пелц тајно се венчале – таа го покажа прстенот, тој е на одмор со Дејвид (фото)

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Каква девојка си фати Брајан Остин Грин, откако Меган Фокс го остави за Машин Ган Кели? (фото) И додека Меган Фокс ужива во скандалозните појавувања со новото момче, Брајан Ос...
Кејт Хадсон ја истражува Грција и си игра карти на плажа (фото) На припадниците на холивудската А-листа Грција им е омилена летна дестинација, п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg