„Вреска за погрешна чинија“: Факти дека и дома кај Елен Деџенерис е како во воен камп


„Вреска за погрешна чинија“: Факти дека и дома кај Елен Деџенерис е како во воен камп

Поранешен вработен во домот на Елен Деџенерис открива мрачни детали од однесувањето на водителката кон вработените.

vreska-za-pogreshna-chinija-fakti-deka-i-doma-kaj-elen-dedjeneris-e-kako-vo-voen-kamp-01.jpg

Елен Деџенерис периодов е на тапет затоа што како сите да добија храброст да кажат јавно колку „ужасна“ личност е познатата водителка.

Најмногу страдаат вработените кои се дел од нејзиното шоу, но сега осамнаа информации дека ситуацијата не е подобра ниту за вработените во нејзиниот дом.

vreska-za-pogreshna-chinija-fakti-deka-i-doma-kaj-elen-dedjeneris-e-kako-vo-voen-kamp-02.jpg

Таа го одржувала домот како воен камп, откри поранешен вработен кај Елен.

vreska-za-pogreshna-chinija-fakti-deka-i-doma-kaj-elen-dedjeneris-e-kako-vo-voen-kamp-04.jpg

Тој вели дека во нејзината вила во Калифорнија ретко кој издржува да работи повеќе од неколку месеци. Водителката постојано давала наредби со висок тон, ги мачела вработените и за најмали грешки и како да ѝ било задоволство да отпушта луѓе од работното место.

vreska-za-pogreshna-chinija-fakti-deka-i-doma-kaj-elen-dedjeneris-e-kako-vo-voen-kamp-05.jpg

„Елен е најлошата личност која сум ја запознал во животот. Таа ги третира луѓето како да се ништо. Како да ужива кога дели откази. Таа ќе ве измачува, а вие само ќе седите таму и ќе слушате затоа што сте платени“, изјави поранешниот вработен на Елен.

vreska-za-pogreshna-chinija-fakti-deka-i-doma-kaj-elen-dedjeneris-e-kako-vo-voen-kamp-03.jpg

Елен дури им поставувала замки на вработените за да открие дали навистина го чистеле секој агол од нејзиниот дом, од типот на оставено чкорче некаде на земјата и слично.

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Анџелина Џоли сакала да организира погреби: Чудни факти и тајни за славните Постојат многу неверојатни факти за познатите личности што малкумина ги знаат. Н...
Бред Пит кај Анџелина Џоли дома првпат по разводот, па Џоли со маска излезе со ќерка ѝ Изгледа некогашните сопружници конечно ја закопаа воената секира - Бред мина 2 ч...
Кајли Џенер боса и без грам шминка се прошета и покрај своите препораки да се седи дома (фото) Кајли Џенер изгледа сака да оди против себе – иако ги совеутваше фановите да ост...

Најчитани неделава