Анџелина Џоли е сосема „обична“ мајка кога оди на пазарење во маркет со децата (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Анџелина Џоли е сосема „обична“ мајка кога оди на пазарење во маркет со децата (фото)

И додека Џоли е посветена на мајчинските обврски и нема ниту траг од гламурот, новата девојка на Бред Пит ужива во позирање во разголено издание.

andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-01.jpg

Анџелина Џоли е една од најпознатите и најубавите жени на светот, но кога оди на пазарење со своите деца таа изгледа сосема обично.

Таа беше фотографирана во Лос Анџелес, облечена во црно од глава до петици и со влечки на нозете, додека ја придружуваа ќерките Захара (15), Шајло (14) и Вивиен (12).

Но, нејзиниот аутфит имаше и луксузни детали како Valentino чантата и влечките од позната италијанска модна куќа.

И Џоли и децата носеа маски.

andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-02.jpg

andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-07.jpg

andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-06.jpg

andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-05.jpg

andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-04.jpg

andzelina-dzoli-e-sosema-obichna-majka-na-pazaruvanje-so-decata-foto-03.jpg

Инаку, во меѓувреме новата девојка на Бред Пит постојано позира и објавува фотки на Инстаграм. Очигледно ѝ годи вниманието од јавноста што го добива деновиве.

Фотки од Никол на следната страна...Би можело да ве интересира:

Анџелина Џоли позира во неглиже и бањарка на балкон во Париз Облечена во неглиже и бањарка, Анџелина Џоли е префинета дама на балкон во Париз...
Анџелина Џоли со маска на шопинг, додека кружат гласини дека ќерка ѝ Шајло избегала кај Бред Пит Првото биолошко дете на Џоли и Пит кое е девојче, но вели дека се чувствува како...
Зошто Анџелина Џоли му го прави хорор тежок разводот на Бред Пит? „Иако Џоли го прави хорор овој процес за него, тоа нема да го убеди да ѝ се врат...

Најчитани неделава