Кијану Ривс во Берлин ја бакнува својата природна девојка со седа коса и без грам шминка (фото)


Кијану Ривс во Берлин ја бакнува својата природна девојка со седа коса и без грам шминка (фото)

Тие дефинитивно не се типичен холивудски пар, тој прави хумани дела и ги крие од очите на јавноста, таа не се покорува пред трендовите за убавина.

kijanu-rivs-ja-baknuva-svojata-prirodna-devojka-so-seda-kosa-i-bez-gram-shminka-foto-01.jpg

Кијану Ривс (56) беше фотографиран како ја бакнува својата 47-годишна девојка Александра Грант за збогум, кога таа го остава на сетот на филмот „Matrix 4“ во Берлин.

Холивудскиот актер очигледно ужива во врската со скромната Грант која гордо ја носи косата седа, а и ретко се шминка.

Таа е уметник и филантроп и дефинитивно најголема поддршка на Кијану.

Прочитајте и Девојката на Кијану Ривс - „Зошто одбрав да не се фарбам?“

Фотки од вљубениот пар:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати жени кои оваа година храбро го покажаа лицето без шминка 2019-та беше голема година за природната убавина. Годинава не само што се просла...
Како Кијану Ривс и Лиам Нисон ги изгубија саканите и зошто не се оженија никогаш потоа? Двајцата актери ја имале својата голема љубов во животот, која за жал завршила т...
Ирина Шајк во шик модно издание ја носи ќерка си на часови по танц (фото) По позирањето гола за Vogue, Ирина Шајк повторно направи модна доминација на ули...

Најчитани неделава