Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Каква девојка си фати Брајан Остин Грин, откако Меган Фокс го остави за Машин Ган Кели? (фото)

И додека Меган Фокс ужива во скандалозните појавувања со новото момче, Брајан Остин Грин сака колку што е можно новата врска да ја развива бавно и постепено.

kakva-devojka-si-fati-brajan-osti-grin-otkako-megan-foks-go-ostavi-za-mashin-gan-keli-foto-01.jpg

Брајан Острин Грин на својот Инстаграм профил објави фотографии како се забавува со својата девојка Шарна Бургес и неговите три деца, во базен во неговата вила во Лос Анџелес.

Очигледно трите деца на актерот, кој ги доби од бракот со Меган Фокс, одлично ја имаат прифатено неговата нова избраничка.

И додека Меган Фокс и нејзиниот нов дечко Машин Ган Кели го привлекуваат вниманието каде и да се појават, Брајан и Шарна не се толку скандалозни.

47-годишниот актер ужива во љубовта со 35-годишната ѕвезда од шоуто Dancing With The Stars на страна од љубопитните погледи.

Screenshot_12.jpg

Парот се состанува околу 8 месеци, а за првпат на Инстаграм објавија заеднички фотографии во јануари годинава.

Работите ги прават полека и внимателно и велат дека сакале нивната љубов да биде тајна колку што е можно подолго.

Фотки од новата партнерка на Брајан Остин Грин:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Брајан Остин Грин шета со синовите, едниот бос со женска облека - додека Меган Фокс си ја слави сврш... Откако Меган Фокс и Машин Ган Кели јавно ја објавија свршувачката, нејзиниот пор...
Меган Фокс и Машин Ган Кели во Барби аутфити на настан, откако тој се прошета со обетки со нејзина к... Меган Фокс и како русокоса е преубава и сега се пар во Барби стил, а последни во...
Ирина Шајк е бикини божица на јахта на Ибица, додека Бредли Купер мака мачи со двојникот криминалец ... За Ирина Шајк очигледно периодов важи фразата „сингл и среќна“. Таа ужива на лет...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg