Бен Афлек и Џеј Ло како и пред 19 години - не ги трга рацете од омилениот дел од нејзиното тело (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Бен Афлек и Џеј Ло како и пред 19 години - не ги трга рацете од омилениот дел од нејзиното тело (фото)

Откако Џеј Ло и Бен ја обновија врската, парот не може да се одвои - моментално уживаат на јахта во Франција, а папараците ги уловија во жешки моменти. 

ben-aflek-i-j-lo-kako-i-pred-20-godini-ne-gi-trga-racete-od-omileniot-del-od-nejzinoto-telo-foto-01.jpg

Џенифер Лопез и Бен Афлек по повод 52-иот роденден на пејачката уживаат на јахта во Сен Тропе.

На Инстаграм се појавија видеа од роденденската забава што беше подготвена во нејзина чест, а може да се забележи дека тие не се одлепуваат еден од друг.

Џеј Ло реши да ја официјализира врската на Инстаграм па објави фотка како се бакнува со Бен, а папарацо фотографите начекаа момент да го уловат парот додека разменува нежности.

Светските медиуми веднаш ја забележаа сличноста со сцените од спотот на пејачката Jenny from the Block, каде Бен ги држи рацете на неговиот омилен дел од телото на Џеј Ло. 

ben-aflek-i-j-lo-kako-i-pred-20-godini-ne-gi-trga-racete-od-omileniot-del-od-nejzinoto-telo-foto-02.jpg

Двајцата воопшто не се плашат да покажат дека помеѓу нив горат страсти:

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
15 фотографии кои Иванка Трамп сака да ги сокрие од светот Од чудни фотки од детството со татко ѝ Доналд Трамп до разголени фотосесии во мл...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg