Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


12 фото докази дека Кејт Мидлтон е совршена во улогата на мајка

Знае како да се справи со изливите на бес на децата без паника. Одлична е и во односот со децата на другите луѓе.

12-foto-dokazi-deka-kejt-midlton-e-sovrshena-vo-ulogata-na-majka-01.jpg

Кејт Мидлтон е мајка на 3 деца и тоа на принцот Џорџ, принцезата Шарлот и принцот Луи.

Таа има репутација дека се снаоѓа совршено во улогата на мајка, а постојат и низа фото докази за тоа.

Ситуации кои се доказ дека Кејт ужива во улогата на мајка:

Кога принцот Џорџ беше мал таа му правеше забавни фаци за да го забавува.

12-foto-dokazi-deka-kejt-midlton-e-sovrshena-vo-ulogata-na-majka-02.jpg

Кога Џорџ имаше 7 години таа му подаруваше најслатки играчки за да се забавува.

12-foto-dokazi-deka-kejt-midlton-e-sovrshena-vo-ulogata-na-majka-03.jpg

Знае како да ги смири децата да бидат тивки, како на свадбата на нејзината сестра Пипа.

12-foto-dokazi-deka-kejt-midlton-e-sovrshena-vo-ulogata-na-majka-04.jpg

Секогаш се труди нејзините деца да изгледаат одлично кога има камери околу.

12-foto-dokazi-deka-kejt-midlton-e-sovrshena-vo-ulogata-na-majka-05.jpg

Со насмевка ја учеше својата ќерка Шарлот како да прави кралски поздрав.

12-foto-dokazi-deka-kejt-midlton-e-sovrshena-vo-ulogata-na-majka-06.jpg

Знае како да се справи со изливите на бес на децата без паника.

12-foto-dokazi-deka-kejt-midlton-e-sovrshena-vo-ulogata-na-majka-07.jpg

Уште 6 фото докази на следната страна...Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Ја учи ќеркичката да плива, ја храни: Џанлука Ваки ужива во улогата на татко, но и сопруг (фото) Убавата Шерон Фонсека ужива во бракот со шармантниот Италијанец и не штеди на уб...
Кејт Мидлтон направи моден погодок во жолт фустан на Јамајка - ја истакна витката линија, по 3 пород... Лелеавиот фустан од 1.300 евра ја истакна убавината на Војвотката од Кембриџ, ко...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg