Ромео планира да ја запроси, Викторија веќе ја планира свадбата – која е Миа Реган, идната снаа на Бекамови?

https://www.instagram.com/p/CbSRUSggBfC/?hl=en

Спирова С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Нови детали за „војната“ помеѓу Викторија Бекам и Никола Пелц: „Бруклин ги нема видено родителите од... Покрај проблемот со венчаницата, Викторија Бекам им го „украла“ првиот танц на Н...
Пејачка се прошета топлес на BET Awards 2022 и поттикна лавина од критики Кога сакаш со голотија да издоминираш на настан и ќе го налутиш светот… Бремена ...
Страстен бакнеж од 6 секунди, познати гости – Бруклин Бекам и Никола Пелц се венчаа на нејзиниот имо... Откако беа прогласени за сопруг и сопруга на традиционална еврејска церемонија, ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg