Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Русокоса хостеса или модел на OnlyFans - Која е љубовницата со која Шакира го фатила Пике на дело?

Шакира го „фатила на дело“ Пике како ја изневерува, а Сузи Кортез која е модел за OnlyFans тврди дека фудбалерот ја прогонувал на социјалните мрежи. Која е девојката што му била љубовница на Жерар Пике и која е главна причина за разделбата со Шакира?

nepoznata-rusokosa-hostesa-ili-model-na-onlyfans-koja-e-ljubovnicata-so-koja-shakira-go-fatila-pike-na-delo-01.jpg

Шакира и Пике се топ тема во изминатите две недели, а шпанските новинари имаат полни раце работа за да одгатнат која е жената со која Шакира наводно го „фатила на дело“ нејзиниот партнер и која е виновна за разделбата?

Пике во моментов живее сам во својот стан во Барселона, додека пејачката е опкружена со синовите Милан и Саша, и членовите на нејзиното потесно семејство, родителите и деветте браќа и сестри.

Во официјалното соопштение за разделбата, Шакира и Пике не ги коментираа гласините за наводно неверство, а се шпекулира за тоа кој е идентитетот на љубовницата.

nepoznata-rusokosa-hostesa-ili-model-na-onlyfans-koja-e-ljubovnicata-so-koja-shakira-go-fatila-pike-na-delo-02.jpg

Според шпанскиот весник El Periodico кој детално ги следеше случувањата во животот на Шакира и Пике, фудбалерот на Барселона ја изневерил со 20-годишна „русокоса“ хостеса на настани, а наводно заедно со неа се преселил во станот во Барселона и неколку дена не излегувал оттаму.

nepoznata-rusokosa-hostesa-ili-model-na-onlyfans-koja-e-ljubovnicata-so-koja-shakira-go-fatila-pike-na-delo-02.jpg

Од друга страна, пак, моделот и поранешен Мис Бум Бум (2019-та година) Сузи Кортез излезе со тврдење дека Пике ѝ праќал приватни пораки на социјалните мрежи, а не сакала да излезе да ги сподели информациите во јавноста затоа што ѝ било жал за Шакира.

https://www.instagram.com/p/Cbg7BfssVrM/?utm_source=ig_web_copy_link

Сузи Кортез (32) работи на OnlyFans, а стана позната откако го истетовира лицето на Лионел Меси. Таа тврди дека Пике го нашол нејзиниот телефонски број и секојдневно ѝ праќал пораки.

„Додека бев во Бразил секојдневно ми праќаше пораки за да ме праша кога ќе се вратам и колкав ми е задникот, па рече дека е љубоморен затоа што сум го истетовирала Меси.

Единствените мажи од Барселона што не ми се додворувале се Меси и Кутињо. Тие ги почитуваат нивните сопруги, а Шакира не го заслужи ова“ – рече Сузи.

https://www.instagram.com/p/Cbn3p6LLIZ6/?utm_source=ig_web_copy_link

Инаку Сузи има свој Инстаграм профил што го следат над 28.000 следбеници.

Прочитајте и Му ја смени бравата од семејниот дом, тој не добива од нејзиното богатство – Нови детали за разделбата на Шакира и Пике (фото)

Погледнете повеќе фотографии во продолжение:

https://www.instagram.com/p/CedyZvnr5ep/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Ceb-numlCwK/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Cebg3HjLMgR/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CeZXmoLFzKC/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CeWukGDFT7Y/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CdhQRJurDRr/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CdZM1rCrjUa/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CdEgCe7lg3x/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Cc-rYtTLOU4/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Cc3OGVFL_V1/?utm_source=ig_web_copy_link

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Шакира уморна, но храбро се држи со синовите, по веста дека може да помине 8 години во затвор (фото)... По обвинението од шпанските власти дека затаила повеќе од 15 милиони евра данок,...
Бурна врска со актерот од „Касандра, го изневери поранешното момче со Пике - Љубовниот живот на Шаки... Била во врска со 16 години постариот актер Освалдо Риос  кој играше во ТВ с...
На 90 години позира гламурозно, Елвис го нарече „аматер во кревет“ – Која е скандалозната холивудска... Холивудската актерка Рита Морено на 90 години направи фотосесија и покажа дека с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg