Шакира замислена со синовите во прегратка, по бакнежите на Пике со новата девојка (фото)

По 11 години заеднички живот и љубов, Пике не ја послуша желбата на Шакира барем една година по нивната разделба да не се појавува во јавност со нова девојка... Шакира пронаоѓа утеха во прегратките на синовите.

shakira-zamislena-so-sinovite-vo-pregratka-po-baknezhite-na-pike-so-novata-zhenska-01.jpg

Шакира е фотографирана со замислена, но храбра фаца на прошетка со синовите, откако нејзиниот поранешен партнер Жерар Пике (35) беше забележан на музички фестивал во Каталонија, како се бакнува со новата 23-годишна девојка.

Со синовите во прегратка и кучето со нив, Шакира очигледно сака да ги тргне мислите од скандалозното однесување на фудбалерот.

Новата девојка на Пике е 12 години помлада од Шакира и наводно парот се состанува веќе со месеци.

shakira-zamislena-so-sinovite-vo-pregratka-po-baknezhite-na-pike-so-novata-zhenska-02.jpg

Шакира е бесна на поранешниот партнер затоа што наводно си ветиле дека барем една година по разделбата нема да се појавуваат јавно со нови партнери.

shakira-zamislena-so-sinovite-vo-pregratka-po-baknezhite-na-pike-so-novata-zhenska-04.jpg

Шакира на прошетка со синовите:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Шакира уморна, но храбро се држи со синовите, по веста дека може да помине 8 години во затвор (фото)... По обвинението од шпанските власти дека затаила повеќе од 15 милиони евра данок,...
„Новата девојка ќе му го даде тоа што Шакира не сакаше“ – нови шпекулации за разделбата на Пике и Ша... Ако помислувате на свадба – тогаш се лажете. Сите знаат дека Пике и Шакира долги...
Шакира со трогателни фотки и видеа од болница - му ги бакнува нозете на болниот татко (91), мајка ѝ ... Шакира ги живее најтешките денови по разделбата со Жерар Пике, на кој дури му по...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg