Некогаш беше секс симбол во Холивуд, а денес е непрепознатлива – Како изгледа денес Хедер Локлер?

Во последната деценија е поактуелна заради скандалите поврзани со нејзината зависност од алкохол и опојни супстанци, отколку по филмските улоги. Некогашната холивудска убавица Хедер Локлер денес изгледа непрепознатливо.

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-01.jpg

Повеќето ја помнат како ѕвезда во серијата „Мелроуз Плејс“, а денес Хедер Локлер изгледа речиси непрепознатливо. Хедер (60) ја плаќа цената за големиот број естетски корекции, но и од зависностите.

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-03.jpg

За разлика од големиот број холивудски убавици што одлучија да стареат природно, Хедер е доказ за тоа што се случува кога ќе претерате со естетските корекции.

На најновите фотографии, нејзиното лице сега е мошне натечено и изобличено, па некогашната убавица воопшто и не наликува на себеси.

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-04.jpg

Таа во последните неколку години најчесто наоѓаше место во жолтиот печат заради нејзините проблеми со алкохолизмот, а самата вели дека најголема поддршка во борбата со зависностите ѝ се нејзиниот вереник Крис Хеjсер и ќерката Ава.

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-05.jpg

Во 2018-та година таа беше во фокусот на јавноста кога под дејство на алкохол го претепа својот сегашен свршеник, а тој беше уапсен заради возење под дејство на алкохол и опојни супстанци.

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-14.jpg

Сепак, парот, одлучил да остане заедно, а во 2020-та година тој клекна на едно колено и ја запроси. Инаку, тие двајца се познаваат од средношколските денови.

Хедер Локлер стана славна благодарение на улогата на Семи Јо Карингтон во хит серијата „Династија“ во 80-тите, по што стана една од најплатените актерки и модели со заработка од околу 157 милиони долари.

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-07.jpg

Заради проблемите во приватниот живот во последната деценија, Хедер сѐ поретко се појавуваше во филмови. Меѓу последните улоги ѝ е онаа во хит серијата „Два и пол мажи“ со Чарли Шин.

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-08.jpg

Таа зад себе има два брака: со тапанарот Томи Ли беше во брак околу 7 години, а со гитаристот Ричи Самбора, со кого ја доби и ќерката Ава беше во брак 13 години.

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-09.jpg

Погледнете повеќе нови фотографии од Хедер:

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-10.jpg

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-11.jpg

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-12.jpg

nekogash-beshe-seks-simbol-vo-holivud-a-denes-e-neprepoznatliva-kako-izgleda-denes-heder-lokler-13.jpg

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Никогаш не е доцна: 6 познати актери кои се прославија дури по 50-тата година од животот На сите ни се чини дека Морган Фримен бил славен актер целиот негов живот, но то...
Ќерката на Пол Вокер неутешно плаче по кавга со сопругот (по првата годишнина од брак) 23-годишната Медоу Вокер очигледно има проблеми во бракот - една седмица по прва...
„Се ежам од твоите нокти на неговата кожа“ – Кајли Џенер мета на критики по новото видео со синот „Смени му ја пелената пред да го снимаш“, „Можеш сериозно да го повредиш бебето ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg