Сопругата на Адам Левин среќна и насмеана покрај него, откако 5 жени го обвинија за додворување и афери (фото)

„Жал ми е што е женет, а прави такви незрели работи“, вели петтата жена која го обвини Адам Левин за флертувачки пораки, но на најновите папарацо фотки изгледа како неговата сопруга супермоделот Бехати Принслу да не му замерува за однесувањето.

soprugata-na-adam-levin-srekjna-i-nasmeana-pokraj-nego-otkako-5-zheni-go-obvinija-za-dodvoruvanje-i-aferi-01.jpg

Адам Левин, пејачот од Maroon 5, е во брак со моделот Бехати Принслу и заедно го очекуваат третото дете, но тие се најдоа среде скандал откако 5 жени го обвинија Адам дека им праќал пораки со флертувачка содржина, а некои дури го обвинија и за афера.

soprugata-na-adam-levin-srekjna-i-nasmeana-pokraj-nego-otkako-5-zheni-go-obvinija-za-dodvoruvanje-i-aferi-06.jpg

Адам и Бехати се во брак од 2014 година и заедно имаат две деца, а моментално Бехати е бремена и судејќи по најновите папарацо фотки таа очигледно му простува сè на саканиот затоа што изгледа среќно и насмеано покрај него во Калифорнија.

За Адам досега имаше обвиненија од 4 жени, а сега осамна и од петта, а тоа е студентката Ешли Расел (21), која вели дека Адам од март годинава постојано ѝ „става“ лајкови на Инстаграм и ѝ праќа пораки.

soprugata-na-adam-levin-srekjna-i-nasmeana-pokraj-nego-otkako-5-zheni-go-obvinija-za-dodvoruvanje-i-aferi-11.jpg

43-годишниот пејач најмногу реагирал на фотографиите каде ги покажува тонираните мускули и задник.

Ешли за медиумите откри дека тој ѝ пишувал речиси секоја вечер околу 22 часот и дека најмногу реагирал на нејзините фотографии од тренинзи за задникот.

Вели дека таа е сосема обична студентка и ѝ било чудно да ѝ пишува таква ѕвезда како Левин.

„Жал ми е што е женет, а прави такви незрели работи“, вели Ешли.

Дел од другите девојки што го обвинија:

soprugata-na-adam-levin-srekjna-i-nasmeana-pokraj-nego-otkako-5-zheni-go-obvinija-za-dodvoruvanje-i-aferi-10.jpg

soprugata-na-adam-levin-srekjna-i-nasmeana-pokraj-nego-otkako-5-zheni-go-obvinija-za-dodvoruvanje-i-aferi-09.jpg

soprugata-na-adam-levin-srekjna-i-nasmeana-pokraj-nego-otkako-5-zheni-go-obvinija-za-dodvoruvanje-i-aferi-04.jpg

Повеќе фотографии од Адам Левин со сопругата:

soprugata-na-adam-levin-srekjna-i-nasmeana-pokraj-nego-otkako-5-zheni-go-obvinija-za-dodvoruvanje-i-aferi-08.jpg

soprugata-na-adam-levin-srekjna-i-nasmeana-pokraj-nego-otkako-5-zheni-go-obvinija-za-dodvoruvanje-i-aferi-07.jpg

soprugata-na-adam-levin-srekjna-i-nasmeana-pokraj-nego-otkako-5-zheni-go-obvinija-za-dodvoruvanje-i-aferi-05.jpg

soprugata-na-adam-levin-srekjna-i-nasmeana-pokraj-nego-otkako-5-zheni-go-obvinija-za-dodvoruvanje-i-aferi-02.jpg

Нови папарацо фотографии од Адам Левин со сопругата:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Адам Левин ја изневерувал бремената сопруга со 23-годишна девојка - сака да го крсти детето по неа, ... Адам Левин кој го чека третото дете со сопругата Бехати Принслу наводно имал афе...
Џорџина до него, мајка му спроти него – како изгледа одморот на Роналдо на Мајорка? Кога ги имаш двете најважни жени во својот живот до себе, тогаш си незапирлив......
Вуди Ален (86) се шета со сопругата (51), која е посвоена ќерка на неговата бивша девојка (и на која... Миа Фароу и Вуди Ален биле во врска од 1979 година и по 13 години дошло до разде...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg