Ова е најсмешната реклама на Новак Ѓоковиќ (видео)

Најдобриот српски тенисер Новак Ѓоковиќ покрај беспрекорната игра на теренот, познат е и како најголем тениски шоумен надвор од него.

ova-e-najsmesnata-reklama-na-novak-gokovik-video-01.jpg

До сега имал неколку шанси да се појави во музички спотови и реклами, но изгледа дека најновата реклама ќе ја запамети целиот свет.

Сите паѓаат на хуморот на Ѓоковиќ, па не е ни чудо што токму оваа смешна реклама го привлече светското внимание.

Погледнете за што зборуваме:

Би можело да ве интересира:

Судот одлучи: Ѓоковиќ доби виза за престој, на потег се австралиските власти – слобода или забрана з... Судот во Австралија донесе позитивна одлука за Новак Ѓоковиќ – тенисерот доби ви...
Мајката на Новак Ѓоковиќ ја откри неговата тајна: „Не сакаше ниту да се оперира“ „Новак не сака лекови, не сака да внесува сѐ и сешто во својот организам, се кае...
Најсекси фудбалска судијка во светот, магична свадба на Санторини со 20 години постариот сопруг – Ко... Во 2020-та година направи свадба со својот сопруг Даниел Стефански на Санторини,...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg