Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


44 фотографии од беспрекорно синхронизирани пливачки

Првата половина од женското синхронизирано пливање во дуети конечно се случи во Рио, откако базенот беше прочистен од алгите кои го обоија зелен.

44-fotografii-of-besprekorno-sinhronizirani-plivacki-01.jpg

Па, секако, следеше подводна акција во која 24 земји ги „покажаа“ своите најдобри водни танчарки.

Тоа значи многу прскање, светликави костими, хармонија и возбуда.

А, фотографиите кои беа направени за време на натпреварот ќе ги задоволат потребите на секој перфекционист:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Млад скијач освои сребро на Олимписките игри по страшна сообраќајна несреќа - бил во кома со скршен ... Американскиот скијач Колби Стивенсон кој освои сребро на Олимписките игри во Пек...
Најсекси фудбалска судијка во светот, магична свадба на Санторини со 20 години постариот сопруг – Ко... Во 2020-та година направи свадба со својот сопруг Даниел Стефански на Санторини,...
Семејството Ѓоковиќ: „Новак е конечно слободен, беше на тениски терен – oва е неговата најголема поб... „Денес победи правото и правдата“ - рече на прес конференцијата, таткото на српс...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg