Најзгодните спортистки на Олимпијадата во Рио
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Најзгодните спортистки на Олимпијадата во Рио

najzgodnite-sportistki-na-olimpijadata-vo-rio-01.jpg

Напорните тренинзи за кој било спорт водат до совршено обликувано тело што не и недостасува на речиси ниедна од учесничките на овогодинешната Олимпијада во Рио.

А, ако на тоа додадете убаво лице и широка насмевка тогаш дефинитивно сите мажи ќе имаат уште една дополнителна причина зошто внимателно да ги следат сите натпревари.

Овие девојки со право може да се прогласат за 15 најубави спортистки на оваа Олимпијада:

М. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Семејството на Жозе Мурињо: 30 години е во среќен брак, сопругата не верува во гласините за афери, а... Жозе и сопругата Матилде се знаат од деца, а се венчале на 18 години - во 30 год...
Мислел дека нема шанси кај неа, а сега имаат 4 деца - Пилар Рубио (43) е згодната сопруга на Серхио ... По четири родени деца и на 43 години шпанската ТВ водителка и сопруга на познати...
Тркалање пити кашкавал, борење со палците на нозете - 25 најглупави спортови кои некогаш биле измисл... Живееме во чуден свет со чудни начини на функционирање. Постојат стотици (ако не...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg