Реакциите на нашиот, хрватскиот и словенечкиот коментатор за голот на Чупиќ во последна секунда


Реакциите на нашиот, хрватскиот и словенечкиот коментатор за голот на Чупиќ во последна секунда

Вчера до последна секунда беше тензично. Но, голот на Чупиќ ги натера црвено-црните да паднат во транс.

reakciite-na-nasiot-hrvatskiot-i-slovenskiot-komentator-za-golot-na-cupik-vo-posledna-sekunda-001.jpg

А, истото важеше и за коментаторите.

Покрај нашиот, реакциите на хрватскиот и словенечкиот коментатор се нешто што мора да го слушнете:

videos/1261069523990210/" data-width="630" data-show-text="false">
Реакциите на македонскиот, хрватскиот и словенскиот коментатор...

РЕАКЦИИТЕ НА МАКЕДОНСКИОТ, ХРВАТСКИОТ И СЛОВЕНСКИОТ КОМЕНТАТОР ЗА ГОЛОТ НА ЧУПИЌ

Posted by Gledy on Sunday, June 4, 2017

По којзнае кој пат, победничкиот гол на Чупиќ:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Вардарци ни се враќаат како европски шампиони! Црвено-црните го оставија своето срце во салата во Келн и дома ги дочекуваме как...
Шонка ја освои првата титула во Red Bull Air Race! Во битка за титулата која се реши во последната рунда од сезоната, чешкиот пилот...
Меси се расплака на последниот прес за Барселона, клубот во кој ја помина кариерата (видео) „Цел живот бев тука, од 13 години. По 21 година си одам, многу ми е тешко, не су...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg