Беше водоводџија, сега има милиони, но е со истата девојка: Животниот пат на Конор МекГрегор (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Беше водоводџија, сега има милиони, но е со истата девојка: Животниот пат на Конор МекГрегор (фото)

Оттогаш доминацијата на МекГрегор започна.

beshe-vodovodjija-sega-ima-milioni-no-e-so-istata-devojka-zhivotniot-pat-na-konor-mekgregor-foto-27.jpg

Несопирливиот борач во декември 2015 нокаутираше противник за само 13 секунди и тоа беше најбрзата победа во УФЦ.

beshe-vodovodjija-sega-ima-milioni-no-e-so-istata-devojka-zhivotniot-pat-na-konor-mekgregor-foto-32.jpg

МекГрегор со леснотија стави килограми само за 2 седмици за да се бори со противник во потешка категорија.

beshe-vodovodjija-sega-ima-milioni-no-e-so-istata-devojka-zhivotniot-pat-na-konor-mekgregor-foto-09.jpg

Во 2016 година се најде на листата на Forbes за 100 најдобро платени спортисти на светот.

beshe-vodovodjija-sega-ima-milioni-no-e-so-istata-devojka-zhivotniot-pat-na-konor-mekgregor-foto-20.jpg

На 5-ти мај 2017 Мекгрегор стана татко на Конор Џек МекГрегор Џуниор.

beshe-vodovodjija-sega-ima-milioni-no-e-so-istata-devojka-zhivotniot-pat-na-konor-mekgregor-foto-14.jpg

Тој ги промовира своите борби одејќи на турнеи во деловни костими и кажувајќи жестоки закани кон противниците.

beshe-vodovodjija-sega-ima-milioni-no-e-so-istata-devojka-zhivotniot-pat-na-konor-mekgregor-foto-25.jpg

МекГрегор му беше гостин и на рускиот претседател Владимир Путин.

beshe-vodovodjija-sega-ima-milioni-no-e-so-istata-devojka-zhivotniot-pat-na-konor-mekgregor-foto-19.jpg

Од борбите, кои имаат огромна промоција и ги следи целиот светот, МекГрегор заработува милиони и милиони, a неговите најплатени битки допрва следуваат.

beshe-vodovodjija-sega-ima-milioni-no-e-so-istata-devojka-zhivotniot-pat-na-konor-mekgregor-foto-02.jpg

Неговите најсакани:

beshe-vodovodjija-sega-ima-milioni-no-e-so-istata-devojka-zhivotniot-pat-na-konor-mekgregor-foto-18.jpg

beshe-vodovodjija-sega-ima-milioni-no-e-so-istata-devojka-zhivotniot-pat-na-konor-mekgregor-foto-17.jpg

beshe-vodovodjija-sega-ima-milioni-no-e-so-istata-devojka-zhivotniot-pat-na-konor-mekgregor-foto-15.jpg

View this post on Instagram

Best daddy ❤️

A post shared by Dee Devlin (@deedevlin1) on

С. С. | Црнобело