„Видете ми ги парите“ - Како богатите деца од Instagram го минуваат летото?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


„Видете ми ги парите“ - Како богатите деца од Instagram го минуваат летото?

Пешкири со бизарни написи од типот „Прави пари, не пријатели“, коцкање во Монте Карло, посета на Париз и Дубаи...

videte-mi-gi-parite-kako-bogatite-deca-od-instagram-go-minuvaat-letoto-01.jpg

На Instagram профилот RKOI (Rich Kids Of The Internet) постојано осамнуваат фотографии како богатите деца се забавуваат.

Од луксузни одмори до приватни џетови, тие уживаат во нивен стил.

Стилот на богатите низ фотки:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Има 4 деца и 1 внуче - Џина Стјуарт е најсекси баба на светот (фото) Провокативната 49-годишна баба многумина ја судат за разголените фотографии, но ...
Жена за првпат стана мајка на близначиња на 50 години, по низа спонтан... Го чекала вистинскиот, но не дошол, па од 39-годишна возраст минала години и год...
Милионер нуди 280.000 евра за да ѝ најде маж на неговата ќерка девица На југот од Тајланд некој маж може да добие прекрасна сопруга, а заедно со тоа к...