15 жени - сериски убијци, кои имаат морничави Википедија страни
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


15 жени - сериски убијци, кои имаат морничави Википедија страни

Која е најморничавата Википедија страна која некогаш ја имате отворено?

15-strasni-zeni-seriski-ubijci-koi-imaat-mornicavi-vikipedija-strani-001.jpg

Веројатно никогаш не ви текнало да ги пребарате најстрашните жени - сериски убијци и да ги прочитате нивните животни приказни.

Ако сакате да откриете до каде е подготвен да оди човек, во негативна смисла на зборот, ова се 15-те најстрашни Википедија страни кои може да ги прочитате:

Леонарда Цанчиули - жената која своите жртви ги претворала во сапун.

15-strasni-zeni-seriski-ubijci-koi-imaat-mornicavi-vikipedija-strani-1.jpg

Елизабета Баторија – жената која убила стотица млади жени и се бањала во нивната крв.

15-strasni-zeni-seriski-ubijci-koi-imaat-mornicavi-vikipedija-strani-2.jpg

Мира Хиндли – жената која беше прогласена за најзлобна во Велика Британија, бидејќи била вмешана во 5 убиства на деца со нејзиниот партнер Иан Брејди.

15-strasni-zeni-seriski-ubijci-koi-imaat-mornicavi-vikipedija-strani-3.jpg

Бел Ганис – кога домот на оваа жена изгорел, биле откриени повеќе гробови со расечени делови од тела.

15-strasni-zeni-seriski-ubijci-koi-imaat-mornicavi-vikipedija-strani-4.jpg

Доротеа Пуенте – жената која е осудена за 9 убиства и уште 6 никако не може да се потврдат.

15-strasni-zeni-seriski-ubijci-koi-imaat-mornicavi-vikipedija-strani-5.jpg

Тили Климек – жената која тврдела дека има претскажувачки соништа, во кои ја предвидува смртта на нејзините жртви.

15-strasni-zeni-seriski-ubijci-koi-imaat-mornicavi-vikipedija-strani-6.jpg

Нани Дос – убила 11 лица и во печатот беше попозната како жената која сама се направила вдовица.

15-strasni-zeni-seriski-ubijci-koi-imaat-mornicavi-vikipedija-strani-7.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Жена си позира за селфи во метро како никој да не ја гледа (видео) Жена одржа лекција за самодоверба откако си направи фотосесија среде метро. Храб...
Жена со изгореници на 85% од телото позира гола и испраќа моќна порака (вознемирувачки фотографии) Пред 20 години некогашната мисица Керол настрадала во пожар во семејниот дом, во...
Жена добила совет од болницата да си собере пари за лекување преку „GoFundMe“ Има прекрасни и хумани луѓе од целиот свет кои ќе донираат кога сме во неволја, ...

Најчитани неделава