Најжешката забава по Оскарите на која сите сакаат да присуствуваат (фото)


Најжешката забава по Оскарите на која сите сакаат да присуствуваат (фото)

Забавата по Оскарите секогаш продолжува на забавата на Vanity Fair. Овде се појавуваат и сите популарни „фаци“ од шоу бизнисот кои ја зачинуваат вечерта.

najzeskata-zabava-po-oskarite-na-koja-site-sakaat-da-prisustvuvaat-foto-01-1.jpg

Оваа година, вниманието беше свртено кон Емили Ратајковски, една од најубавите двојки – Криси Тајген и Џон Леџенд, прекрасните Џесика Алба и Софија Вергара.

najzeskata-zabava-po-oskarite-na-koja-site-sakaat-da-prisustvuvaat03.jpg

najzeskata-zabava-po-oskarite-na-koja-site-sakaat-da-prisustvuvaat02.jpg

najzeskata-zabava-po-oskarite-na-koja-site-sakaat-da-prisustvuvaat04.jpg

najzeskata-zabava-po-oskarite-na-koja-site-sakaat-da-prisustvuvaat05.jpg

najzeskata-zabava-po-oskarite-na-koja-site-sakaat-da-prisustvuvaat06.jpg

najzeskata-zabava-po-oskarite-na-koja-site-sakaat-da-prisustvuvaat-foto07.jpg

Во галеријатa погледнете дел од фотките од забавата на Vanity Fair:

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Откачени работи кои се нормални само во Јужна Кореја Во 2019-та година, Јужна Кореја беше прогласена за најиновативна држава во свето...
Како изгледаат популарните грчки летувалишта покриени со снег? (фото) Сите сме научени да уживаме во убавините на Грција во летниот период, но очиглед...
Дубаи за дочекот на 2018-та го имаше најголемото светлечко ласерско шоу на сите времиња (видео) Оваа магична глетка присутните сигурно нема никогаш да ја заборават. Дубаи ја до...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава