Милионер го запросил бившиот на ќерка си во Хрватска и со него очекува дете преку сурогат мајка (фото+видео)


Милионер го запросил бившиот на ќерка си во Хрватска и со него очекува дете преку сурогат мајка (фото+видео)

На јахта на хрватскиот остров Хвар британски милионер го запросил 25 години помладото момче, кое претходно било во врска со ќерка му.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-01.jpg

Од светот постојано пристигнуваат скандалозни приказни, а дефинитивно таква е и оваа за милионер од Велика Британија.

Бари Друит Барлоу (50) е свршен со својот 25-годишен асистент бисексуалец Скот Хачинсон, кој претходно се состанувал со неговата 20-годишна ќерка Шафрон неколку месеци.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-03.jpg

Бари и Скот очекуваат бебе заедно во октомври, со помош на сурогат мајка.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-07.jpg

Милионерот со видео откри дека го запросил Скот на романтичен начин на неговата јахта со свеќи и ружи, додека биле на одмор заедно со неговата ќерка. Имало и огромен дијамантски прстен и шампањ.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-06.jpg

Запросувањето се случило на хрватскиот остров Хвар.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-04.jpg

Инаку, Бари станал хит во Велика Британија во 1999 година затоа што со својот тогашен партнер Тони биле првиот истополов пар во кој формално биле регистрирани како родители. Тие со сурогат мајка ги добиле близначките Аспен и Шафрон. Тони и Бари биле во врска и брак вкупно 32 години, а сега Бари ќе биде кум на бебето на Тони.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-08.jpg

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-09.jpg

Видео од запросувањето:

Фотки од одморот на Хвар на ова нетипично семејство:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Милионер нуди 280.000 евра за да ѝ најде маж на неговата ќерка девица На југот од Тајланд некој маж може да добие прекрасна сопруга, а заедно со тоа к...
Мајка троши 1.000 долари месечно во салон за убавина каде си ги носи трите мали ќерки 33-годишна мајка ги носи трите малечки ќерки во салон за убавина еднаш неделно, ...
Милионер бара секс кукла што личи на неговата поранешна сопруга Сопругата го оставила по 35 години брак, а таа била единствената жена со која им...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg