Анџелина Џоли во Пакистан, среде поплави – загинаа 1.500 луѓе, се шират болести, деца страдаат (фото)

Спирова С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Жена со бизарна зависност од тетовирање не може да најде работа: „Правам по 3 тетоважи неделно, секо... Мелиса Слоан има 45 години и толку многу тетоважи, што не може ни да ги изброи. ...
Преживеани споделуваат морничави детали од трагичното стампедо во Сеул - загинаа 153 луѓе кои се газ... „Пред мене паднаа неколку луѓе, па ја изгубив групата пријатели. Некако успеав д...
Рафаел Надал е хит меме на Твитер - откако доби син и му го даде своето име, Рафаел Нашата Натали Грубовиќ ја крсти својата ќерка по себе, па ѝ го даде името Натали...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg