3 жени во хороскопот за кои мажите треба да се помачат да ги „уловат“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019


3 жени во хороскопот за кои мажите треба да се помачат да ги „уловат“

Некои жени сакаат да ги измачуваат потенцијалните партнери, па мажите мора да се потрудат малку повеќе за да ги освојат жените во овие 3 хороскопски знаци.

3-zheni-vo-horoskopot-za-koi-mazhite-treba-da-se-pomachat-da-gi-ulovat-01.jpg

Пред да дојде до врска, некои жени сакаат да ги предизвикуваат мажите и се тешки за освојување, а според хороскопот постојат 3 такви знаци.

За жените припаднички на овие 3 знаци треба да се помачите за да ги „уловите“:

Водолија

Сакаат изненадувања, па мажот со кој се гледаат мора да биде креативен и ад прави од ништо – нешто. Тој мора да ја импресионира со интелигенција, смисла за хумор, способност за раскажување приказни и способност да се справи со различни пречки во животот брзо и ефективно...

Накратко, ако сакате да освоите жена Водолија – треба да бидете сè во едно.

Риби

Овие жени се сонувачи, но се многу јасни во врска со тоа што очекуваат од врската, како и што треба, а што не треба да прави мажот.

Пред мажите тие може да глумат недостижни и тешки, а всушност го следат секое негово движење со внимание.

Лав

Невозможно е да го освоите срцето на жена Лав ако не ја опсипувате со комплименти, не ѝ се восхитувате и не ѝ изразувате интерес на секој можен начин.

Покрај тоа, таа мора да знае дека вистински ви е потребна во животот и дека ја заслужувате, бидејќи таа мисли само за себе.

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 жени во хороскопот кои најмногу ги контролираат мажите Овие жени се тешки и сакаат мажите да се плашат од нив, па не ја испуштаат контр...
Кои се најголемите стравови и комплекси на секој маж, според хороскопо... Мажите не се бестрашни суштества, а според хороскопот, секој од знаците има неко...
Според хороскопот: Кои мажи најубаво се бакнуваат? Ништо не е помагично од разменувањето нежности со саканата личност. Ако може да ...