Направи сам: Ламба во вид на облак (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Направи сам: Ламба во вид на облак (видео)

Кога ќе имате малку вишок време и голема желба да промените нешто во домот, само изгледајте го ова видео.

napravi-sam-lamba-vo-vid-na-oblak-01.jpg

Во него ќе најдете штосен предлог како да направите ламба во вид на облак, кој по желба може и да „светка и врне“.

napravi-sam-lamba-vo-vid-na-oblak-02.jpg

Закачете го над или до креветот, во некое ќоше од собата каде го пиете кафето или пак покрај омиленото катче за читање книги.

Би можело да ве интересира:

10 библиотеки кои изгледаат како да се излезени од волшебниот свет на Хари Потер Дури и да не сте љубител на пишаниот збор, морате да признаете дека некои библио...
На Амазон се продава летната „тераса“ од соништата Веројатно веќе знаете за куполите за изнајмување што стануваат сè повеќе пуларни...
„Збогум песок на пешкир“: 11 изуми за решавање на летните проблеми Замислете гумен бар во вода и лименки од омилениот пијалак додека пливате... Сег...

Најчитани неделава