Направи сам: Ламба во вид на облак (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Направи сам: Ламба во вид на облак (видео)

Кога ќе имате малку вишок време и голема желба да промените нешто во домот, само изгледајте го ова видео.

napravi-sam-lamba-vo-vid-na-oblak-01.jpg

Во него ќе најдете штосен предлог како да направите ламба во вид на облак, кој по желба може и да „светка и врне“.

napravi-sam-lamba-vo-vid-na-oblak-02.jpg

Закачете го над или до креветот, во некое ќоше од собата каде го пиете кафето или пак покрај омиленото катче за читање книги.

Би можело да ве интересира:

Номинираните филмови за Оскари 2017 добија поп арт постери кои ќе ги посакате дома Подготвени да ги следите Оскарите? Ако не, тогаш овие постери сигурно ќе ја разб...
Идеи за импровизирани новогодишни елки за сите кои сакаат нешто поразлично (фото) Додека некои луѓе едвај чекаат да ја извадат новогодишната елка или веќе ја имаа...
Татко на годината – направил детско игралиште со огромен диносаурус за своите деца (фото) Сред пандемијата, „направи сам“ проектите станаа вистински хит. Сигурно и вие, к...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg