Анти-Валентин честитки за парови со добра смисла за хумор
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
RECEPCIONERI/KI 27-01-2020
Планер 27-01-2020
Сервисер 27-01-2020


Анти-Валентин честитки за парови со добра смисла за хумор

anti-valentajn-cestitki-za-parovi-so-dobra-smisla-za-humor-001.jpg

Февруари е месец на љубовта, па сакале или не, ќе се соочите со љубовните изјави, цитати, пораки, честитки.

Но, дури и да сте еден од паровите кои не го „празнуваат“ Денот на вљубените, барем можете да се пошегувате на таа сметка.

Сега наместо стандардните картички со клише љубовни пораки од типот „ти си мојата друга половина“, заменете ги со следниве, посебно посветени на паровите кои имаат добра смисла за хумор.

M. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Израелски илустрации кои зборуваат погласно од најмоќните зборови Јувал Робичек е артист од Израел, кој дефинитивно знае како да ги прет...
Идеи за новогодишни декорации на вратите во домот и вашите канцеларии (фото) Почнавте ли со китење и декорирање на домот и вашите канцеларии? Почнавте ли ...
Како да го изберете вистинскиот симбол за вашата тетоважа? Пред да ја изберете идеалната тетоважа дознајте што значи симболот што ќе го нос...