За мрзливите: Хулахопки кои изгледаат како да сте ги лакирале ноктите
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 21-09-2020


За мрзливите: Хулахопки кои изгледаат како да сте ги лакирале ноктите

za-mrzlivite-hulahopki-koi-izgledaat-kako-da-ste-gi-lakirale-nokite-01.jpg

Едноставно ве мрзи да седнете и поминете најмалку еден час во средување на ноктите на нозете? Добри вести, за сите мрзливци постојат хулахопки кои имаат на прстите разни отпечатени дезени кои изгледаат како свежо да сте ги излакирале ноктите.

Секако, идејата потекнува од Јапонија, поточно од „Belle Maison“.

На хулахопките можете да најдете различни бои и дизајни кои слободно можете да ги менувате во текот на денот, зависно од вашето расположение или каде се наоѓате.

Од линии и ленти, до точки или мали срциња и школки, единственото ограничување кое можете да го имате се вашите фантазии...

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Први подготовки за Велигден низ 20 идеи за декорации Секој Велигден сакаме да ја украсиме трпезата, па и целиот дом со уникатно израб...
Производи кои ќе ги купите само заради оригиналните пакувања (трет дел) Светот на иновациите не мирува, особено оние кои се занимаваат со надворешниот д...
3Д печатена куќа одобрена од НАСА во која може да го искусите Марс на Земјата Оваа 3Д печатена куќа што им овозможува на гостите „да го искусат Марс на Земјат...

Најчитани неделава