Тетоважи за на уво кои изгледаат подобро од пирс
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
kozmeticarka 12-12-2019


Тетоважи за на уво кои изгледаат подобро од пирс

tetovazi-za-na-uvo-koi-izgledaat-podobro-od-pirs-01.jpg

Нема дел од телото кое не може да го ишарате со малку мастило, па така похрабрите девојки и момци се одлучиле за ново необично место - ушите.

Тетоважите скриени позади ушната школка не се некоја новост, за разлика од оние кои ги заменуваат пирсинзите, односно ја украсуваат самата школка.

Траен украс кој изгледа многу подобро од привремениот пирсинг:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кул дизајни кои ќе го доведат концептот за комфор во домот на ново нив... Дизајнерите не застануваат со нивниот креативен ум и постојано измислуваат дизај...
На Амазон се продава летната „тераса“ од соништата Веројатно веќе знаете за куполите за изнајмување што стануваат сè повеќе пуларни...
Идеи за бели, снежни новогодишни декорации од Pinterest (фото) Како најбрзо да го претворите домот во зимска бајка? Бели, снежни декорации во с...